05.04 - 23:10

Ми допомагаємо парам пізнати щастя батьківства


 

Так уже повелося: люди закохуються, одружуються, мріють, аби світ їм посміхався вустами їхньої дитини. Народження малюка сповнює життя новим сенсом. Але, на жаль, буває так, що радість материнства та батьківства стає неможливою через діагноз лікарів — безпліддя. Чому багато жінок не можуть стати матерями? Що робити тим, кому медики поставили цей невтішний діагноз? Відповіді на ці та інші болючі для значної  частини суспільства запитання дає Стефан Володимирович Хміль — лікар вищої категорії, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології ТДМУ, директор медичного центру «Клініка професора Стефана Хміля», що у місті Тернополі та Львові. 

— Стефане Володимировичу, скажіть, будь ласка, коли подружнім парам потрібно звертатися за допомогою спеціалістів?

Подружнім парам варто звертатись за консультацією до фахівця, якщо бажана вагітність не настає протягом року, за умов нормального статевого життя  без використання будь яких засобів контрацепції, а для жінок віком від 35 років цей період скорочується до 6 місяців. Тенденція до безпліддя зростає з кожним роком, на сьогоднішній день ця проблема переросла з ряду медичних у соціальну.

— Стефане Володимировичу, з якими проблемами подружні пари звертаються у ваш Медичний центр?

У нашу клініку приходять пари з однією метою – народити здорову дитину. Причин, які перешкоджають їм досягнути цієї мети, насправді дуже багато. Сюди належить жіночий фактор, зокрема патологічні зміни у матці, трубний фактор, ендокринні розлади, які викликають порушення овуляції, запальні захворювання органів репродуктивної системи; зниження овуляторного резерву, спричинене віковим старінням яєчників, або оперативним втручанням; імунологічне безпліддя, тощо.

Фактор чоловічого безпліддя включає відхилення в показниках спермограми, пошкодження ДНК сперматозоїдів, а також їх функціональна незрілість. Показники спермограми щорічно погіршуються в середньому на 1,5-2 %. І причин таких розладів також багато. Чоловіче безпліддя може бути наслідком перенесеного запального процесу, інфекційний захворювань – навіть у дитинстві (інфекційний паротит), травм, імунологічних розладів, ендокринної дисфункція. Також вагомим є використання різноманітних медичних препаратів (хіміотерапія). Варто відмітити і спосіб життя: шкідливе виробництво, вживання алкоголю, куріння, іонізуюче випромінювання, неправильне харчування та ін.

Буває, що очевидних причин безпліддя неможливо виявити ні в чоловіка, ні в жінки, а всі спроби завагітніти залишаються безуспішними. Такі випадки трапляються сьогодні близько в 10% бездітних сімей. Це так зване ідіопатичне, або нез’ясоване безпліддя.

Я понад 20 років займаюсь діагностикою та лікуванням безпліддя. Більшість подружніх пар, перш ніж звернутися до мене, вже по кілька років лікувались консервативними та оперативними методами, а бажаного результату так і не було. У випадку, коли всі можливості стандартного підходу до лікування безпліддя вичерпані, слід застосовувати допоміжні репродуктивні технології.

Розвиток ДРТ почався у 70-х роках ХХ століття. У листопаді 1977 року у містечку Оулдхом (Великобританія) на світ з’явилась перша дитина (Луїза Браун) після запліднення in vitro. Зараз Луїзі вже 39 років і вона щаслива мати двох чарівних малюків, яких народила без допомоги ДРТ.

Сьогодні рівень розвитку репродуктивних технологій у світі дуже високий, постійно з’являються новітні методи та дослідження, які допомагають виявити чимало генетичних захворювань та навіть стать дитини ще на початкових етапах розвитку ембріона. Допоміжні репродуктивні технології це не лише спосіб подолання різних форм чоловічого та жіночого безпліддя, а й можливість профілактики і лікування спадкових захворювань за допомогою преімплантаційної молекулярної діагностики та клітинних технологій, що набувають стрімкого розвитку в останні десятиліття.

— Зрозуміло, що у світі репродуктивні технології на високому рівні. А який рівень розвитку ДРТ в Україні? Чи використовують найпрогресивніші методи лікування безпліддя у вашій клініці?

Технічне оснащення та рівень розвитку репродуктивних технологій в Україні і у наших медичних центрах зокрема відповідає рівню світових стандартів. І тому кожен наш пацієнт у Тернополі та Львові може бути впевнений в успіху.

У нашій клініці ми використовуємо весь спектр допоміжних репродуктивних технологій, впроваджуємо в практику найсучасніші методи роботи з яйцеклітинами, сперматозоїдами, ембріонами. Наші фахівці постійно вдосконалюють свої навички, відвідуючи різноманітні школи та семінари як в Україні, так і за її межами.
Саме завдяки цьому у наші клініки звертаються пацієнти не лише з України, але й з усього світу: Італії, Бельгії, Польщі, Ізраїлю, США, Канади та ін.

За роки роботи центру и маємо чим пишатися! У нашій практиці траплялись насправді унікальні випадки. Наприклад, до нас звернулись пацієнти після 18 невдалих спроб ЕКЗ. лікувалися у кращих медичних центрах Ізраїлю, а завагітніти вдалося лише у нас. Сьогодні маленькій Стефані вже 1,5 року.

Нещодавно із шестимісячними двійнятами приїздили пацієнти з Америки. У них за плечима понад 20 років постійних поневірянь, невдалих спроб ЕКЗ у кращих клініках Києва та Нью-Йорку. Після процедури ЕКЗ у нашому медичному центрі пацієнтка поверталась до США вагітною. І таких прикладів можна навести чимало.

- Отож, підсумовуючи нашу розмову, на чому Ви хотіли б наголосити молодим парам, перед якими постала проблема безпліддя?

Насамперед потрібно пам’ятати, що, зіткнувшись із цією проблемою, не слід розчаровуватись. Варто одразу ж звернутись до висококваліфікованих фахівців, які допоможуть досягти бажаного.

Якщо вам поставили діагноз безпліддя — не втрачайте дорогоцінного часу. Двері нашох клініки завжди відкриті для Вас!

м. Тернопіль,
вул. Шептицького, 1 Б
+38 (067) 580-0-580
+38 (0352) 43-12-07

М. Львів, вул. Липова Алея, 13
+38 (067) 350-61-00
+38 (032) 243-00-43

Ключевые слова:
Читайте также:

Как нужно питаться в 30, 40, 50, 60 лет чтобы сохранить здоровье

Сбалансированное питание залог здоровья в любом возрасте
Подробнее »»

Формула идеального утра

Как настроиться на работу, если день не заладился с самого утра? Где взять энергию и силы, если ты сначала не мог заснуть, потом полночи ворочался, а утром еле заставил себя встать с кровати? Уверены, эта ситуация знакома многим.
Подробнее »»

30 незаменимых продуктов на правильном питании

Если ты поклонница исключительно чистого и правильного питания.
Подробнее »»

Грибок ногтей: лечение народными средствами

Такое весьма неприятное и неэстетичное заболевание как грибок ногтей или онихомикоз, к сожалению, может угрожать каждому из нас.
Подробнее »»

Медики рекомендуют отказаться от употребления картофеля

Названа веская причина отказаться от картофеля
Подробнее »»

Читайте также:
20.08 - 23:20

Лечим воспаление десен народными средствами

Воспаление десен, кто не сталкивался с этой неприятной стоматологической проблемой?
Подробнее »»

20.08 - 23:07

Почему женщины не могут жить без сладкого

Итак, мужчинам для нормальной работы организма и поддержания необходимого уровня тестестерона, достаточно есть всего пару раз в день. А женщины, напротив, принимать пищу только два раза в день не могут.
Подробнее »»

20.08 - 22:06

Легкие способы проснуться красивой

Пока вы спите, клетки кожи обновляются
Подробнее »»

20.08 - 22:01

Ученые нашли вещество, которое позволяет испытать смерть

Британские ученые нашли связь между приемом DMT и околосмертных переживаниях.
Подробнее »»

20.08 - 21:29

Как быть мамой и все успевать? 7 лайфхаков

Материнская многозадачность — реальность нашего времени? Как же избежать стресса и выгорания, все успевать и радоваться жизни?
Подробнее »»

20.08 - 21:04

Когда нужно есть фрукты

Казалось бы, по поводу употребления фруктов не должно существовать никаких мифов. Но все же, часто встречаются советы, которые не всегда являются правильными.
Подробнее »»

20.08 - 20:26

Простой дешевый овощ признан спасением от рака

Ученые из Института Фрэнсиса Крика в Лондоне пришли к заключению о том, что вещества, содержащиеся в обычной капусте, защищают человека от появления у него рака прямой или толстой кишки. Доводы исследователей опубликовал журнал Immunity.
Подробнее »»

20.08 - 20:02

Как замедлить развитие рака, выяснили врачи

Исследование проводили научные сотрудники Университета Мэриледа и Института биомедицины, опубликовав итоги работы в одном из научных журналов<
Подробнее »»

20.08 - 19:27

Медикаментозный аборт: последствия аборта таблетками

В наше время прервать беременность можно не только хирургическим путём. Для медикаментозного прерывания используется препарат Мифегин, который эффективен на сроке до шести недель.
Подробнее »»

20.08 - 19:04

Названы полезные свойства моркови, о которых мало кто знает

Морковь - это удивительный продукт, который обладает огромным количеством полезных свойств.
Подробнее »»

20.08 - 18:39

Учёные нашли самую горячую экзопланету

Обнаруженная учёными экзопланета Kelt-9b оказалась в четыре раза больше Юпитера, а температура на её поверхности практически исключает любые шансы для существования форм жизни, пишет Nature.
Подробнее »»

20.08 - 18:11

Чего не хватает организму, когда тебе хочется вредных продуктов

Если тебе внезапно захотелось съесть какой-то вредный продукт, необязательно поддаваться искушению, можно просто заменить эти продукты на более полезные, которыми твой организм тоже удовлетворится
Подробнее »»

20.08 - 17:24

Вторые родители: как выбрать крестных для ребенка?

К почетной роли крестной матери или отца надо готовиться заранее. Всегда помните о том, что у вас теперь есть не только ваши родные дети, но и духовные чада.
Подробнее »»

20.08 - 17:09

Как снизить риск сердечных заболеваний без лекарств

Одинокие люди чаще других рискуют подхватить различные тяжелые болезни, включая инсульт
Подробнее »»

20.08 - 16:25

Выдавливать прыщи в этой части лица смертельно опасно

От серьезных инфекций до инсультов и слепоты. Эксперты рассказали, почему нам никогда не следует выдавливать прыщи в зоне лица, которую называют треугольником смерти.
Подробнее »»


Загрузка...
Loading...

Справочная информация

Загрузка...