13.03 - 12:10

Людський організм починає старіти з ніг: медики пояснили чому


 

Запобігти старінню організму та покращити самопочуття людини допомагають деякі прийоми, що зміцнюють здоров’я ніг. Вчені довели, що стопа людини має різні точки, які відповідають за здоров’я внутрішніх органів.
Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Жіночий світ”.
Дуже корисно ходити босоніж, розминати стопи, ходячи на носочках, на п’ятках, на внутрішній та зовнішній стороні ніг. Фахівця радять легко постукувати стопи, а також масажувати та потирати руками. Перед цим іноді радять попарити ноги в гарячій воді. Сприятимуть гарному самопочуттю гарячі компреси, зігрівання теплими шкарпетками. Не менш корисними буде контрасний душ, а також постійна рухова активність.

Як раніше розповідала “НАРОДНА ПРАВДА”, британські вчені з Університетського Коледжу Лондона дійшли висновку, що людина може продовжити своє життя на 20 років, якщо дотримуватиметься спеціальної схеми харчування.

Нагадаємо, що вчені провели дослідження щодо факторів, які сприяють довголіттю. Після опитування 1 700 респондентів виявилося, що прожити більше 90 років їм допомогли щоденне вживання двох бокалів вина, незначна зайва вага, щоденні фізичні навантаження та заняття своїм хоббі.

narodna-pravda.ua

Ключевые слова:
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua