02.08 - 11:05

Що позитивно впливає на сон?


 

Не потрібно приймати заспокійливі препарати, щоб побороти безсоння, достатньо виконувати певні вправи.
1. Зігріваємо тіло. Тим, у кого є бігова доріжка: побігати на ній хвилин 15. Іншим рекомендуємо стрибки зі скакалкою - 200 за 10 хвилин. Не хочеться стрибати? Займіться миттям підлог. Це заняття відмінно підходить для розминки. Ще один варіант розігріву - теплий душ або ванна. Температура води повинна бути не менше 40 ° С, а час процедури - 4-6 хвилин. Після ванни розітріть рушником і відразу приступайте до розтяжки.

2. Розтягуємося
В першу чергу відрегулюйте дихання. Вдих починається з живота, потім розправляється грудна клітка. Довгий видих. Ідеально, щоб співвідношення вдиху і видиху було 1: 4. Тобто якщо вдих займає 2 секунди, то видих - 8 секунд. Між вдихом і видихом зробіть коротку паузу - уявіть щось приємне. Перед видихом потримайте «картинку» в уяві кілька секунд. Тривалість вправи не менше 5 хвилин.

3. Дихаємо
Сядьте на стілець, спина пряма, ноги на ширині плечей. Вдихніть через ніс. Секундна пауза. Видихніть теж через ніс. З кожним разом видих продовжуйте на 1-2 секунди, і коли «дотягнете» до 12 секунд, вправу закінчено. Важливо: на видиху вимовляєте будь-яку голосну букву. Через хвилину міняйте її на будь-яку іншу. Це тренує міжреберні м'язи і діафрагму, що відповідають за глибоке дихання. Повторювати вправу слід 3-5 хвилин.


zdorovia.com.ua

Ключевые слова:
Читайте также:

SPF выше 50 — это маркетинговый ход: дерматологи объяснили, каким солнцезащитным кремам можно верить

Начинать специалисты советуют со средств с SPF 50 — они защитят кожу от 98% ультрафиолета.
Подробнее »»

Признаки пассивного агрессора: пресекаем манипуляции, бережем нервы

Упрямые, недовольные, вечно несогласные люди — пассивные агрессоры. Как с ними взаимодействовать с наименьшим ущербом для своей психики?
Подробнее »»

Лидия Таран ответила на слухи о романе с вокалистом «Бумбокса»

Песня была написана еще 14 лет назад.
Подробнее »»

Синдром Шегрена: как распознать заболевание, похожее на аллергию

Синдром Шегрена сопровождается охриплостью голоса, зудящими глазами, усталостью и желанием снова оказаться в постели уже с утра. Признаки, похожие на аллергию, могут говорить о хроническом аутоиммунном заболевании.
Подробнее »»

Маск назвал конструктора Королева «одним из лучших»

Основатель американский космической компании SpaceX Илон Маск заявил, что общался с родственникам конструктора Сергея Королев и назвал его «одним из лучших».
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...