29.05 - 11:04

Продукти, які підвищують активність діяльності мозку


 

Сучасний ритм життя вимагає від нас постійної активності, не лише фізичної, але й розумової. Для того, щоб мозок мав змогу нормально працювати, його треба підживлювати. Допоможе у цьому правильне харчування.
Продукти, які допомагають мозку залишатися активним
Отже, щоб ефективно та систематично використовувати потенціал свого мозку, слід вживати наступні продукти харчування:
Овочі. Стимулювати роботу мозку допоможуть морква, болгарський перець, кабачки, баклажани, буряк. З їх допомогою можна значно урізноманітнити своє меню, приготувавши їх смачно та оригінально.
Зелень. Навесні якраз починається сезон зелені, тож не варто нехтувати нею, обираючи страви на день. Найбільш корисні для людини та її активної мозкової діяльності шпинат, листя салату, капуста тощо. Краще споживати зелень щодня, в ній так багато необхідних для людини вітамінів.
Ягоди. Вони є не лише профілактикою простудних захворювань, але й справжнім джерелом вітамінів та мікроелементів, що стимулюють роботу мозку. Зараз, коли настає сезон ягід, їх слід споживати щодня. Взимку можна обійтися замороженими заздалегідь овочами, з яких корисно варити компот, варення тощо.
Горіхи. В них є багато корисних вітамінів та жирів, що необхідні для ефективної розумової діяльності. Тому людям, які працюють у сфері розумової праці, без горіхів буде важко концентруватися та показувати гарні результати.
Риба та куряче м’ясо. В рибі містяться жирні кислоти Омега-3, корисні для життєдіяльності людини. Особливо мова йде про морську рибу. В курятині ж є багато пісного білка, що корисний для мозку.
Бобові. Найбільш корисними для мозку є сочевиця, горох, квасоля, їх можна споживати у великих кількостях.
Оливкова олія. Оливкову олію називають нектаром для мозку. Нею можна заправляти салати. А от смажити на такій олії немає сенсу, адже її корисні властивості втрачаються під впливом високих температур.
Червоне вино. У невеликих порціях червоне вино є корисним як для мозкової діяльності, так і для судин. Проте тут треба знати міру.
Правильне, збалансоване, різноманітне харчування – основа здоров’я та гарного самопочуття, а також активної діяльності мозку людини.

 

Медичний портал Здоров-Інфо

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Специалисты объяснили, почему так сложно остановиться при поедании соленых чипсов

Натрий, больше известный на кухне как пищевая поваренная соль, совместно с калием обеспечивает транспорт веществ, необходимых для правильного функционирования каждой клетки
Подробнее »»

Названы фрукты, способные навредить печени

Важно есть их в меру.
Подробнее »»

Перекись водорода в косметологии и гинекологии

Перекись водорода – поистине многофункциональное средство. Она не только отлично справляется с обработкой ран, используется для осветления волос, но и является замечательным средством для ухода за лицом и лечения молочницы.
Подробнее »»

Фосфор в звездах поможет найти внеземную жизнь

Физики сравнили относительное содержание фосфора — одного из ключевых элементов для жизни — в составе Солнца и 100 других звезд главной последовательности.
Подробнее »»

Доктор назвал опасные народные средства лечения

Так называемые народные средства лечения – например, травы или марганцовка – могут быть весьма опасными для здоровья, сообщил врач Александр Мясников
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua