28.05 - 08:40

Ці ознаки доводять, що ви п’єте замало води впродовж дня


 

Медики відзначають: недостатнє споживання води призводить до значного погіршення настрою, самопочуття і стану організму, зокрема, шкіри. Для підтримки належного рівня гідратації тіла слід пити чисту воду протягом усього дня (без урахування чаю і кави). Інакше помітимо такі ознаки недостатньої гідратації:

1. Ви гірше й повільніше міркуєте

Ваша здатність концентруватися значно погіршується. “У головному мозку багато молекул води, що використовується, зокрема, для клітинних обмінів. Якщо ви не п’єте достатньо, цей процес уповільнюється і порушується. Також кров гусне, циркулює повільніше і належним чином не забезпечує киснем мозок”, – пояснює доктор фармації Томас Кассаб.

2. Ви стаєте дратівливими

“Поганий зв’язок між клітинами також впливає на настрій . Нестача води підвищує загальну чутливість і робить нас більш вразливими”, – каже фармацевт.

3. Ви частіше моргаєте

“Очі кліпають, коли висихають. При нестачі води кліпання частішає, аби зволожити поверхну ока”, — пояснює медики.

4. У вас починає боліти голова

“У разі зневоднення вода з клітин тіла спрямовується до мозку. Однак якщо її недостатньо, мозок втрачає еластичність, і це створює біль”, – говорить Флоренс Рейно, біолог. Тож перш ніж ковтати таблетки – випийте велику склянку води., додає Томас Kassab.

5. Ви рідко ходите в туалет

Коли в організмі не вистачає води, вона утримує все, що має. Тому ми менше пітніємо і не хочемо у туалет. Ще одна ознака дегідратації – темніший колір сечі та сильніший запах.

6. Шкіра стає жорсткішою

Дерматолог Ніна Рус пояснює: “Погана гідратація впливає на дерму й епідерміс. Таким чином, шкірний бар’єр більше не працює належним чином , і клітини більше не забезпечують герметизацію. Шкіра дозволяє проникти мікробам, алергенам, що викликаюють подразнення”.

7. Макіяж не тримається як слід

“При хорошій гідратації верхні шари епідермісу ущільнюються і стають гнучкими. Якщо ви не п’єте достатньо, вони розшаровуються, шкіра не тримає макіяжу”, – каже Ніна Рус.

8. Шкіра втрачає еластичність

Навколо очей і рота виникає павутинка тонких зморщок. Аби цього уникнути, пийте більше, а також вживайте продукти, багаті на Омега-3 жирні кислоти – це жирна риба, горіхи і та олія.

healthyliving.com.ua

Ключевые слова:
Читайте также:

Сколько спят богатые и бедные люди: научный эксперимент

Количество и качество сна влияет на материальное состояние человека
Подробнее »»

Онколог объяснила, что провоцирует быстрый рост опухолей

Есть много причин, ускоряющих рост опухолей
Подробнее »»

ТОП-8 способов восстановиться после лечения антибиотиками

Врач перечислила продукты, которые следует употреблять тем, кто восстанавливается после антибиотиков
Подробнее »»

Минздрав подал бюджетный запрос на помощь при остром инфаркте миокарда – Степанов

В Министерстве здравоохранения Украины подали бюджетный запрос на предоставление медицинской помощи при остром инфаркте миокарда, при этом отмечая, что стоимость лечения может отличаться в зависимости от сложности инфаркта и быть как выше, так и ниже базо
Подробнее »»

Как избежать гипертонии в 40 лет: основные факторы

Многие люди жалуются на гипертонию — повышенное артериальное давление, которое ухудшает общее самочувствие и приводит к развитию многих заболеваний.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua