28.05 - 08:40

Ці ознаки доводять, що ви п’єте замало води впродовж дня


 

Медики відзначають: недостатнє споживання води призводить до значного погіршення настрою, самопочуття і стану організму, зокрема, шкіри. Для підтримки належного рівня гідратації тіла слід пити чисту воду протягом усього дня (без урахування чаю і кави). Інакше помітимо такі ознаки недостатньої гідратації:

1. Ви гірше й повільніше міркуєте

Ваша здатність концентруватися значно погіршується. “У головному мозку багато молекул води, що використовується, зокрема, для клітинних обмінів. Якщо ви не п’єте достатньо, цей процес уповільнюється і порушується. Також кров гусне, циркулює повільніше і належним чином не забезпечує киснем мозок”, – пояснює доктор фармації Томас Кассаб.

2. Ви стаєте дратівливими

“Поганий зв’язок між клітинами також впливає на настрій . Нестача води підвищує загальну чутливість і робить нас більш вразливими”, – каже фармацевт.

3. Ви частіше моргаєте

“Очі кліпають, коли висихають. При нестачі води кліпання частішає, аби зволожити поверхну ока”, — пояснює медики.

4. У вас починає боліти голова

“У разі зневоднення вода з клітин тіла спрямовується до мозку. Однак якщо її недостатньо, мозок втрачає еластичність, і це створює біль”, – говорить Флоренс Рейно, біолог. Тож перш ніж ковтати таблетки – випийте велику склянку води., додає Томас Kassab.

5. Ви рідко ходите в туалет

Коли в організмі не вистачає води, вона утримує все, що має. Тому ми менше пітніємо і не хочемо у туалет. Ще одна ознака дегідратації – темніший колір сечі та сильніший запах.

6. Шкіра стає жорсткішою

Дерматолог Ніна Рус пояснює: “Погана гідратація впливає на дерму й епідерміс. Таким чином, шкірний бар’єр більше не працює належним чином , і клітини більше не забезпечують герметизацію. Шкіра дозволяє проникти мікробам, алергенам, що викликаюють подразнення”.

7. Макіяж не тримається як слід

“При хорошій гідратації верхні шари епідермісу ущільнюються і стають гнучкими. Якщо ви не п’єте достатньо, вони розшаровуються, шкіра не тримає макіяжу”, – каже Ніна Рус.

8. Шкіра втрачає еластичність

Навколо очей і рота виникає павутинка тонких зморщок. Аби цього уникнути, пийте більше, а також вживайте продукти, багаті на Омега-3 жирні кислоти – це жирна риба, горіхи і та олія.

healthyliving.com.ua

Ключевые слова:
Читайте также:

Броссаж — новый способ омоложения 

Броссаж или брашинг — это аппаратная глубокая чистка лица. Процедура выполняется вращающимися насадками.
Подробнее »»

На заметку гипертонику: народные средства от высокого давления

Высокое давление – одна из самых распространённых бед современного человека.
Подробнее »»

Вещи, которые мешают вам выйти замуж 

Почему так часто девушки не могут встретить свою половинку и выйти замуж.
Подробнее »»

Врачи предложили 6 простых способов стабилизировать сахар в крови при диабете

Врачи отмечают, что управлять диабетом 1 типа тяжело, но при диабете 2 типа стабилизировать сахар в крови возможно простыми способами.
Подробнее »»

Красота до кончика носа: для чего нужна ринопластика

Подкорректировать форму носа, увеличить губы, убрать морщины - еще несколько десятков лет такие желания казались чем-то из области фантастики
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...