06.03 - 22:16

Каміння в нирках: причини


 

Сечокам’яна хвороба – це хронічне захворювання, пов’язане з порушенням обміну речовин та схильне до рецидивів. Його головною ознакою є наявність каменів у сечовивідній системі: сечовому міхурі, нирках і сечоводах.

Каміння в нирках: причини

Серед основних причин, що викликають утворення каменів у нирках, виділяють порушення хімічного складу крові та водно-сольового балансу, які є ознакою серйозних проблем із обміном речовин. Надлишок солі в сечі призводить до утворення та активного росту кристалів, що й спричиняє появу каміння в нирках.

Серед факторів, які найчастіше призводять до порушення обміну речовин, виділяють:

  • неправильне харчування – зловживання мінеральною водою, гострою, смаженою, соленою та кислою їжею (такі продукти підвищують кислотність сечі, що й сприяє утворенню ниркового каміння);
  • вживання води з підвищеним рівнем вмісту мінеральних солей (у тих регіонах, де спостерігається висока жорсткість питної води, ризик виникнення сечокам’яної хвороби значно зростає);
  • недостатнє вживання рідини;
  • гіподинамія (сидячий спосіб життя може також стати причиною інших хвороб, які виникають через неправильну циркуляцію крові в організмі);
  • спадковість (якщо ваші найближчі родичи страждали від каміння в нирках, ризик виникнення сечокам’яної хвороби у вас підвищується);
  • надлишкове вживання алкоголю;
  • прийом деяких лікувальних препаратів у великих кількостях (не варто займатись самолікуванням, оскільки ліки можуть справити позитивний вплив на здоров’я лише в тому випадку, якщо вони приймаються відповідно до рекомендацій лікаря);
  • нестача ультрафіолетових променів;
  • надлишок або нестача вітамінів (лікарі помітили, що нестача вітаміну А та зловживання вітамінами групи С часто призводять до порушення обміну речовин).

Оскільки протягом певного періоду часу пацієнт може не здогадуватися про наявність у нього сечокам’яної хвороби через відсутність симптомів, нерідко трапляються випадки, коли каміння в нирках виявляють випадково під час проведення УЗД опорно-рухового апарату.

Центр літотрипсії в місті Львів

Літотрипсія – це сучасна процедура, спрямована на дроблення каменів у нирках без пошкодження шкірного покрову. Використання таких сучасних медичних розробок як уретроскоп дозволяє чинити прямий вплив на конкремент без будь-якої загрози для навколишніх тканин. Якщо ви шукаєте безболісний та ефективний спосіб лікування сечокам’яної хвороби, рекомендуємо звернутись до спеціалістів із Центру літотрипсії та ультразвукової діагностики у Львові.

Ключевые слова:
Читайте также:

Избыток сахара может «отключать» нервные цепи, связанные с насыщением 

В ходе исследований на плодовых мухах ученые обнаружили, что избыточное количество сахара может отключать важнейшие нервные цепи, связанные с регулированием сытости.
Подробнее »»

No sugar: почему белый сахар – это сладкий яд?

Несмотря на то, что все мы с вами не понаслышке знаем, что сахар более чем вреден, так или иначе эта тема остается актуальной и по сей день.
Подробнее »»

Постоянная критика сведет любимого человека в могилу раньше времени

Привычка постоянно ворчать на партнера и подвергать его действия критике может отправить его в могилу раньше времени.
Подробнее »»

Кардиолог Зубаилова рассказала, как снизить риск гипертонии без лекарств

Снизить риск возникновения гипертонии можно без применения лекарств – для этого в первую очередь нужно скорректировать свой рацион. Как именно это можно сделать, рассказала кардиолог и терапевт Светлана Зубаилова.
Подробнее »»

В итальянском городе 40% зараженных коронавирусом переболели бессимптомно

Ученые провели исследования в Италии.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...