08.02 - 23:28

Підліткова вагітність


 

Підліткова вагітність являє собою проблему багатогранну: батьківську, медичну и громадську. На жаль, ця проблема з роками не втрачає актуальності, а навпаки, стає все більш болючішою, і вагітна в 12 – це реальність нашого сьогодення. Зустрічаючи дівчину, яка вагітна в 13, люди часто засуджують її, не задумуючись про те, що вона сама іще дитина, і їй дуже важко. А вагітна в 14 потребує в підтримці і розумінні дорослих, але мало хто це розуміє. Можливо лише ті жінки, які особисто стикалися с даною ситуацією.

Небезпека підліткової вагітності

Підлітковій вік починається з 10 років і продовжується до 18, тому вагітність, що наступає в період з 13 до 18 років, називається підлітковою, яка може бути небезпечною не тільки для здоров’я майбутнього малюка, але і його мами. Справа в тому, що під час вагітності організм жінки терпить багато змін, які майже дитячий організм не завжди може витримати.

За даними соціологічних досліджень, вагітна в 15 частіше зустрічається в країнах, що соціально розвиваються, але там економіка розвинена, можна спостерігати неодружених дівчаток-підлітків.

   

Причини підліткової вагітності

Причин підліткової вагітності дуже різні. І не завжди підлітки в цьому винні, тому що інколи вагітність може наступити внаслідок насильства або примусових дій з боку партнера та інші, з якими можна ознайомитися на сайті.

Якщо мова йдеться про причини взагалі, то тут презентовані наступні причини, через які дівчина в юному віці може стати вагітною всупереч своєму бажанню:

  • нестача статевого просвітництва, яке має лежати не тільки на плечах батьків, але школи і суспільства взагалі. Адже трапляється, що батьки теж можуть вести непристойній спосіб життя, тому дитині просто ні з кого брати приклад, але можна звернутися на dimnadii.com.ua;
  • статева розкутість;
  • необізнаність з приводу правил контрацепції; 
  • небажання дівчат звертатися до лікаря за рекомендацією щодо контрацептивів;
  • соціально-економічній стан в країні взагалі.

              З огляду на вищеперераховані моменти, необхідно детально вивчити ситуацію і неодмінно прийняти міри щодо профілактики і запобігання підліткової вагітності, один із варіантів - Dim Nadii. Але цього дуже мало для того, щоб кардинально змінити ситуацію в країні. Необхідно щоб просвітництво молоді відбувалося с різносторонньо, постійно і доступно абсолютно для кожної молодої людини нашої країни.

 

Ключевые слова: Вагітна в 14
Читайте также:

Прыщи могут довести до нервного срыва

Многие подростки не могут успокоиться, пока не выдавят очередной прыщ, появившийся на их лице, после чего успокаиваются. Медики считают, что такое поведение является признаком обсессивно-компульсивного синдрома, к которому приводит срыв нервной системы.
Подробнее »»

Хронический цервицит: причины, симптомы и диагностика

Приобретенный цервицит относят к группе заразных болезней. Эта болезнь сопровождается прогрессирующими воспалительными процессами шеи матки.
Подробнее »»

Камни в мочевом пузыре: симптомы и лечение

Статья посвящена дилеммам урологии, а конкретно - мочекаменной заболевания. Рассказывается о причинах заболевания и современных способах исцеления.
Подробнее »»

Боль под правой лопаткой и ее возможные причины

Статья открывает предпосылки боли в области правой лопатки и особенности ее диагностики, также помогает найти правильные предпосылки ее появления
Подробнее »»

Вчені розповіли про шкоду роботи для вагітних

Вчені з Великобританії провели дослідження, яке довело шкоду роботи для жінок, які перебувають в цікавому положенні, тому експерти радять жінкам, які планують вагітність, відмовитися від роботи
Подробнее »»

Читайте также:
28.06 - 11:34

Вчені розповіли про шкоду крижаної води

Вчені розповіли про шкоду крижаної води
Подробнее »»

28.06 - 10:32

Вчені виявили вплив пропорцій тіла на тривалість життя

Вчені виявили вплив пропорцій тіла на тривалість життя
Подробнее »»

28.06 - 09:30

Вчені заявили, що куріння викликає аутоімунні захворювання

Вчені заявили, що куріння викликає аутоімунні захворювання
Подробнее »»

28.06 - 08:41

Вчені розповіли, які продукти врятують від депресії

Японські дослідники спільно з колегами з Китаю заявили, що їм вдалося з'ясувати, які продукти варто їсти, щоб захистити себе від депресії.
Подробнее »»

28.06 - 08:29

Медики назвали простий спосіб відновити здоров'я

Медики назвали простий спосіб відновити здоров'я
Подробнее »»

28.06 - 07:39

Вчені розповіли, що не можна їсти після 30 років

Вчені розповіли, що не можна їсти після 30 років
Подробнее »»

28.06 - 07:27

Лікарі розповіли про унікальний масаж, який впливає на самопочуття людини

Лікарі розповіли про унікальний масаж, який впливає на самопочуття людини
Подробнее »»

27.06 - 23:32

Остеопороз позвоночника опасен осложнениями

От остеопороза мучается не один только орган, но вообщем костный аппарат человека. Судя по статистическим данным, это болезнь находится у практически двухсотен миллионов человек населения земли. Посреди заболеваний неинфекционного нрава эта стоит на четве
Подробнее »»

27.06 - 22:29

Кашель с мокротой: лечение, помогающее очищению

Кашель с мокротой - это всегда неприятно. Но все же, о правильном очищении дыхательных путей и бронхов свидетельствует конкретно мокрота.
Подробнее »»

27.06 - 22:24

Симптомы заболевания простатитом и его опасности

Одним из самых распространенных видов заболеваний у мужчин является простатит
Подробнее »»

27.06 - 21:48

Полезной газировки не бывает

Даже если вы пьёте не простую, а диетическую газировку, вы всё ещё находитесь в группе высокого риска сердечно-сосудистых осложнений.
Подробнее »»

27.06 - 21:28

Тестостерон снижает степень сопереживания у женщин

Даже небольшая доза мужского полового гормона тестостерона снижает степень сопереживания у женщин, заявляют британские и датские исследователи из Кембриджа и Утрехтского университета. В частности, 16 добровольцев, получивших гормон, потеряли в некоторой с
Подробнее »»

27.06 - 21:08

Новейшие электрические лампочки способны вызывать онкологические заболевания

Энергосберегающие лампочки нового поколения способны вызывать онкологические заболевания, включая рак груди.
Подробнее »»

27.06 - 20:48

Почему отекают ноги и руки

Отеки ног – не настолько приятная картина, ну и морок он доставляет много, при всем этом сталкиваются с этой неувязкой не только лишь дамы, да и мужчины.
Подробнее »»

27.06 - 20:28

Хронический гастрит: что делать

Приобретенный гастрит – воспалительное болезнь слизистых оболочек, сопровождающееся дистрофическими процессами, приводящими к секреторной и моторной дефицитности желудка.
Подробнее »»


Загрузка...
Loading...

Справочная информация

Загрузка...