10.08 - 11:30

Від чого залежить жіноче щастя


 

Проста і коротка відповідь на таємницю: чого ж хочуть жінки?
Жіноча психологія і її потреби важкі для розуміння чоловіками, однак деякі - психотерапевти зокрема - намагаються розгадати ці таємниці. Так, за результатами проведеного психотерапевтом М. Гері Ньюманом дослідження, стало відомо, що для гармонійних і комфортних відносин, які роблять заміжню жінку щасливою і задоволеною шлюбом необхідно, щоб її влаштовувало сексуальне життя.

Вчені провели експеримент, який визначав взаємозв'язок між частотою занять любов'ю у пари з серйозними стосунками, аж до уточнення скільки разів в тиждень або місяць повинен бути секс у жінки, для того щоб вона відчувала себе щасливою. Для реалізації і підтвердження поставленої гіпотези Гері Ньюман відібрав у контрольну групу 400 жінок, які вже перебували в тривалих відносинах з одним партнером.

Провівши кілька етапів своїх досліджень, психотерапевт визначив дві групи жінок: до першої увійшли ті представниці прекрасної статі, які були щасливі в шлюбі, і оптимальною кількістю занять сексом зі своїм партнером зводилося до числа 11 в місяць. Друга ж група випробовуваних виявилася незадоволена своїми відносинами і інтимним життям заняття через 3-4 раз занять любов'ю в місяць.

Психотерапевти повідомили, що проблеми в сексуальному житті пари завжди тягнуть за собою і виникнення труднощів у всіх сферах життя жінки і чоловіка. На цьому грунті частіше виникають сварки і непорозуміння зростає. Для запобігання виникнення проблеми сексуального характеру, психотерапевт робить акцент на необхідності занять сексом регулярно, щоб зберегти запал пристрасті і тим самим зробити відносини щасливими

zdorovia.com.ua

Ключевые слова:
Читайте также:

Легализация дистанционной доставки лекарств должна предусматривать лицензирование логистических операторов – депутат

Легализация дистанционной доставки лекарственных средств должна предусматривать, в частности, лицензирование логистических операторов, которые намерены работать в сегменте доставки лексредств, считает глава подкомитета по фармации и фармацевтической деяте
Подробнее »»

Названы ТОП-10 продуктов для гарантированного продления молодости

Витамины, минералы, которые содержатся в некоторых продуктах, способны продлить молодость
Подробнее »»

В некоторых диетах надо оставить высококалорийные продукты

Желающим похудеть высококалорийные продукты кажутся абсолютным злом
Подробнее »»

Вернуть страсть: как добавить огня в отношения

Любовь живет три года. А все остальное - только в романах и кино
Подробнее »»

Минздрав сохранит статус приоритетных за медуслугами по лечению инфарктов и инсультов – замминистра Микичак

Министерство здравоохранения сохранит статус приоритетных за медицинскими услугами по лечению инфарктов и инсультов, сообщила заместитель министра здравоохранения Ирина Микичак.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua