14.03 - 11:35

Кисневі концентратори: як вибрати надійне обладнання


 

Кисневі концентратори в інтернет-магазині «Med-bio»

Подача кисню високої концентрації – основне завдання кисневих концентраторів. Таке обладнання використовують при різних хворобах: це і бронхіальна астма, і хронічна обструктивна хвороба легень, і серцева недостатність. Але якщо ще не так давно концентратори використовували переважно у медичних закладах, то сьогодні обладнання підключають і вдома.

Виробники пропонують ефективні та економні пристрої, які можуть працювати без перерви навіть 13-15 годин. А принцип їх роботи простий:  повітря у кімнаті пропускають через молекулярне решето. Відтак цеолітні кульки пропускають молекули кисню, а молекули азоту – затримують.

Кому потрібне обладнання

Інтернет-магазин «Med-bio» пропонує кисневі концентратори провідних світових торгових марок. Крім того, тут можна замовити якісне та надійне медичне обладнання і для невеликого фельдшерсько-акушерського пункту, і для сучасного діагностичного центру. Оскільки компанія співпрацює з виробниками без посередників, то ви можете придбати якісне обладнання за помірною ціною і  бути впевненим  у його якості. Весь асортимент діагностичних, лабораторних, хірургічних приладів , представлений в онлайн-каталозі на сайті,  має відповідні сертифікати та гарантію від виробника. Ви можете замовити доставку у будь-яке місто України і купити якісні товари дешевше, ніж в інших торгових точках. А в разі необхідності ви можете отримати консультацію фахівця.

Як це працює

Особливо потрібні якісні кисневі концентратори www.med-bio.com.ua/kisnevi-kontsentratori в умовах пандемії COVID-19. Сьогодні їх використовують для пацієнтів, які лікуються амбулаторно, але під наглядом сімейного лікаря. Саме він і призначає схему лікування, визначає, скільки сеансів кисневої терапії потрібно пацієнту протягом доби. А якщо пацієнт страждає від хронічних захворювань органів дихання (хронічне обструктивне захворювання легень, бронхіальна астма). Як показує практика, кисневої підтримки потребують і люди, які вже перехворіли на COVID-19. Кисневі концентратори, представлені в інтернет-магазині компанії «Med-bio», - потужні, надійні та високоякісні.

Якщо ви тільки плануєте покупку кисневого концентратора, то зверніть увагу на такі нюанси:

• чи є функція регулювання потоку та зволоження отриманого кисню;

• можливість працювати від кількох джерел живлення.

Компанія «MED-BIO» пропонує широкий асортимент медичного обладнання. За вигідними цінами ви можете замовити  хірургічне обладнання. А якщо у вас будуть додаткові запитання, менеджери інтернет-магазину завжди готові відповісти на них!

 

Ключевые слова:
Читайте также:

Хотите полноценно высыпаться? Ешьте меньше сладкого – ученые

Глубокий сон, во время которого организм восстанавливается, зависит от углеводов из пищи, которую мы едим.
Подробнее »»

Названы самые модные прически 2021 года

Парикмахеры назвали стрижки, которые стали модными в 2021 году. Соответствующий материал появился на сайте Metro. 
Подробнее »»

В Харькове мужчина четыре раза переболел COVID-19 и остался жив

В Харькове житель города четыре раза переболел COVID-19.
Подробнее »»

Хочу детей! 5 способов преодолеть стресс из-за бесплодия и не развестись

В последние годы число пар, обращающихся за лечением от бесплодия, резко увеличилось. Среди основных причин – отсрочка деторождения у женщин, разработка новых и более эффективных методов лечения бесплодия и повышение осведомленности о доступных услугах.
Подробнее »»

Как правильно мыть фрукты, чтобы не осталось грязи и воска

Летом начинается сезон фруктов и ягод. Прилавки магазинов заполняют сладкие плоды из разных стран. Однако, чтобы не беспокоиться о своем здоровье их нужно правильно мыть.
Подробнее »»

bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика

При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.neboley.com.ua обязательна.
Интернет–издание не несет ответственность за достоверность информации, размещенной в разделах народной медицины. Предупреждаем, прежде чем воспользоваться рецептами нетрадиционной медицины обязательно посоветуйтесь с врачом.
За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.

Электронная почта портала: info@neboley.com.ua