28.06 - 08:29

Медики назвали простий спосіб відновити здоров'я


 

Медики назвали простий спосіб відновити здоров'я Щоб покращити фізичне та психологічне самопочуття, потрібно переглянути своє ставлення до звичок, пов'язаних з нічним відпочинком, про що заявили вчені з США. На їхню думку, ранній відхід до сну і раннє ж пробудження - це найбільш простий і ефективний метод відновити захисні сили організму.

Ранній підйом і своєчасний відбій допомагають підвищити якість мозкових функцій, що забезпечує захист від стресу, депресій і зниження когнітивної діяльності, покращує працездатність і в кінцевому підсумку продовжує життя. Цей висновок наукових фахівців наводиться у виданні «OaNews».

Вчені проаналізували дані, отримані після низки досліджень, і констатували: якщо дотримуватися здорового режиму сну, то в організмі відбуваються позитивні зміни, що підвищують його невразливість перед деякими захворюваннями. Зокрема, звичка лягати рано спати і рано вставати, за словами лікарів, затримує прояв ознак старіння, пов'язаних із згасанням активності мозку.

На думку медиків, пізнім засинанням є відхід до сну після двадцяти трьох годин. Чим далі від цього рубежу час засинання - тим негативніше його вплив на роботу мозку.

«Під час сну відбувається вироблення певних гормонів, які виробляються тілом виключно в відведений для цього період. Коли індивід знаходиться в стані сну, його організм позбавляється від токсинів, а також нормалізує гормональний фон», - підкреслили дослідники.

Раннє засинання і ранній підйом підвищують стійкість до стресів, що знижує ризик виникнення депресивних станів, запевняють фахівці. Така звичка, за їхніми словами, позитивно позначається на якості життя: людина, яка встає рано вранці, здатна досягти значно кращих результатів, оскільки в цей час доби мозкова активність особливо висока, що допомагає у вирішенні різних проблем і обумовлює високу продуктивність праці.

Читайте також: Названі способи підвищити виживаність при раку

Люди, які рано встають, більше встигають і успішніше справляються з виникаючими перед ними завданнями, що, в свою чергу, підвищує їх самооцінку і ступінь задоволеності своїм існуванням, підтвердили вчені.


 medicalnewstoday.com

Ключевые слова:
Читайте также:

Названы поверхности, где COVID-19 сохраняется дольше всего

Исследователи обнаружили, что на некоторых поверхностях коронавирус может держаться до трех дней.
Подробнее »»

Эксперты рассказали, почему имбирный чай должен стать ежедневным напитком

Историки утверждают, что люди на протяжении многих веков использовали отвар и чай из имбиря в качестве лекарственного средства. Современные диетологи хорошо это знают и рекомендуют всем употреблять этот напиток каждый день.
Подробнее »»

Все оказалось гораздо серьезнее: метровая дистанция не спасет нас от заражения коронавирусом

Ученые выяснили на какое расстояние распространяются микробы при кашле и чихании.
Подробнее »»

Из отеля Козацкий сбежали больше полсотни человек, которые находились в обсервации

По факту побега составлено уже 50 протоколов и каждому из нарушителей обсервации грозит штраф по 17 тысяч гривен
Подробнее »»

Алкоголь в среднем возрасте опасен для талии

Злоупотребления алкоголем в среднем возрасте могут увеличить объем талии на 5 см. А это повышает риск инсультов и гипертонии.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...